تعمیر بک لایت تلویزیون سامسونگ

تعمیر بک لایت تلویزیون سامسونگ

بک لایت تلویزیون یا همان نور زمینه تصویر، مجموعه ای از لامپ های فلورسنت در تلویزیون های ال سی دی دانست. و در تلویزیون های ال ای دی مجموعه ای از لامپ های ال ای دی نام برد. تلویزیون های ال سی دی و ال ای دی را می توان به یک سینمایی خانگی تشبیه کرد. به این صورت که صفحه جلوی تلویزیون را می توان آپارات دیجیتال نام برد. و لامپ های ال ای دی را نیز نور پشت آپارات دانست. با این توضیحاتی که داده شد خرابی بک لایت باعث سیاه شدن تصویر تلویزیون شما می شود. در این حالت صدای تلویزیون قطع نمی شود. ولی تصویر تلویزیون سیاه است و شبکه ها را می توان تغییر داد.

تعمیر بک لایت در محل تخصص می خواهد که ما این ادعا را داریم. سیما سرویس با کادری مجرب در زمینه تعمیر تلویزیون سامسونگ آمادگی دارد تعمیر بک لایت تلویزیون شما را در منزل و محل شما انجام دهد. برای تعمیر بک لایت باید از ال ای دی های اورجینال و فابریک استفاده کرد. در غیر این صورت عیب دستگاه شما به زودی تکرار می شود و شما را به دردسر می اندازد. 

 

 

تعمیر بک لایت تلویزیون سامسونگ در محل

تعمیر بک لایت تلویزیون سامسونگ در منزل و محل یک خدمت تخصصی است. که شرکت سیما سرویس به منظور راحتی و آسایش شما همشهریان گرامی ارائه می دهد . شما مشتریان گرامی می توانید درخواست تعمیر بک لایت در محل را از طریق شماره های سیما سرویس و یا فرم تماس با ما انجام دهید. بعد درخواست شما تکنسین های متخصص تعمیر تلویزیون سامسونگ به همراه قطعات مورد نیاز به محل اعزام می شوند و در کمترین زمان ممکن مشکل تلویزیون شما را برطرف می کنند. تکنسین های سیما سرویس هر ساله دوره های تخصصی تعمیر بک لایت را می بینند. و این امر باعث شده تا با تازه ترین تلویزیون های موجود در بازار آشنا باشند. تعمیر بک لایت با شش ماه ضمانت انجام می شود. ضمانت نامه بصورت کتبی به شما ارائه می شود.

هزینه تعمیر بک لایت تلویزیون سامسونگ

هزینه تعمیر بک لایت تلویزیون سامسونگ به مدل و جنس بک لایت متفاوت است. این موضوع بسیار مهم است که چطور می توان بهترین نوع بک لایت را با کمترین هزینه ممکن انتخاب کرد. ما این توصیه را به شما عزیزان برای انتخاب بک لایت داریم. اول اینکه بک لایت باید نور کاملا سفید داشته باشد و بک لایت ها درجه دوم و سوم دارای نور مایل به آبی و سبز می باشند که کیفیت تصویر را پایین می آورد.

گزینه دوم ضمانت بک لایت می باشد اینکه شرکت تعویض کننده بک لایت چند ماه گارانتی برای تعویض ال ای دی های بک لایت به شما می دهد. و اینکه از معتبر بودن شرکت خدمات دهنده اطمینان پیدا کنید. مسله سوم اینکه ظاهر بک لایت دقیقا باید با بک لایت فابریک دستگاه یکی باشد. در غیر این صورت بالا و پایین بودن ولتاژ بک لایت و یا ظاهر بک لایت باعث خراب شدن زود هنگام بک لایت می شود. و آخرین نکته اینکه بک لایت های تعویضی نباید هاله بر روی تصویر ایجاد کند.